top of page
Ділова зустріч

Питання та відповіді щодо сертифікації з IT Бізнес Аналітики та підготовчого курсу:

1.Question: Що означає CPRE IREB?

Answer: The Certified Professional for Requirements Engineering – Сертифікований Професіонал по роботі з вимогами в IT розробці.

2. Question: Хто такий Requirements Engineer?

Answer: роль в компанії яка займається виявленням, аналізом, специфікацією та управлінням вимогами в IT розробці. Ключова особа в комунікації між замовником та командою розробки.

3.Question: Кого стосується сертифікація CPRE IREB?

Answer: для тих, хто вже займається IT Бізнес Аналітикою або планує перейти в якості нової ролі з ціллю отримати або структурувати свої знання та практичні навички.

4. Question: Для чого курс з підготовки до сертифікації?

Answer: Для того, щоб пришвидшити отримання сертифікації та здати екзамен з першої спроби, оскільки кожна спроба коштує від 179$, а також покращити розуміння підходів до роботи з вимогами.

5. Question: Скільки часу займає підготовка до екзамену?

Answer: Це залежить від рівня сприйняття інформації. За умов тренінгу, термін підготовки від 1 до 2 тижнів.

6. Question: Що буде на курсі з підготовки до екзамену?

Answer: Курс з підготовки покриває всі модулі, які необхідно опанувати для успішної здачі екзамену + тестові питання + домашні завдання для опрацювання технік.

7. Question: Скільки коштує підготовчий курс?

Answer: Европейські провайдери пропонують курс за вартістю 1500-1800 евро та більше. Курс, який стартує 5 серпня 2023 р пропонується за знижкою й вартість його становить 15000 грн. Надалі відстежуйте ціну в розділі CPRE Підготовчі курси

8. Question: Що мені дасть сертифікат?

Answer: Міжнародне визнання, як спеціаліста по роботі з вимогами. Сертифікат признаний в багатьох країнах світу. Сертифікат збільшує ваші шанси на підвищення або отримання проекту в якості IT Бізнес Аналітика. В сертифікації більш важливим є навіть не сам сертифікат, а знання, які ви отримуєте під час проходження курсу підготовки.

9. Question: В якому форматі відбувається екзамен?

Answer: онлайн форма як і навчання. Тривалість екзамену 75 хвилин з питаннями, де необхідно обрати одну або декілька правильних відповідей. Більш детально розповідається на підготовчому курсі.

10. Question: Що я отримую після успішної здачі екзамену?

Answer: Сертифікат, який надійне вам на електронну пошту та його можливо буде зашерити в соціальні мережі, мобільний гаманець, додати до CV та додати до https://www.credential.net/. Сертифікат неможливо підробити, оскільки ваш особистий запис зберігається в системі та має унікальний ідентифікатор.

bottom of page